Ugrás a fő tartalomra

MI VOLTÁL ELŐZŐ ÉLETEDBEN?

Nagyon népszerű kérdés ez manapság, ezért is gondoltam úgy, érdemes kicsit körüljárni. 
Noha úgy fog tűnni, asztrológusként magam ellen beszélek, mégis, fontosnak tartom ezt a témát. Ha valóban érdekel, mielőtt belevetnéd magad akár egy elemzés keretein belül, akár látókhoz fordulva vagy egyéb eszközökkel a kutatásába ennek a kérdésnek, itt van néhány támpont, amit őszintén térképezz fel magadban.

-MI AZ OKA ANNAK, HOGY TUDNI AKAROD? 
Amennyiben ez a puszta szórakozás, akkor nem igazán érdemes önmagában ezért elemzést készíttetned, egyrészt, mert sokba kerül, másrészt, mert nem sok esély van arra, hogy a javadra váljon az információ. 
Ha megmagyarázni kívánsz valamit általa, akkor sem igazán érdemes kutatni utána, mert a magyarázatot nem követi szükségszerűen a megértés.

-EL TUDOD-E FOGADNI A LEHETSÉGES VÁLASZOKAT?
-Gondolj csak bele, biztos, hogy nem egyetlen előző életed volt. Valószínű, hogy nem fog mind maradéktalanul megmutatkozni mondjuk egy képletben, ám arról részletes, pontos adatokat kaphatsz, hogy mi az, amit ezekből az életekből magaddal hoztál erre az életedre. 
Az a tapasztalat ezzel a  "mi voltam előző életemben" dologgal, hogy elég általános  elvárások vannak az emberekben. Az igazság pedig az, hogy  nem volt mindenki Kleopátra vagy nagy hadvezér... Noha a remény hal meg utoljára, felesleges pénzkidobás és időrablás , hogy aztán csalódva távozz, mert előjön, hogy voltál paraszt és kézműves, vagy akár bűnöző is.
Kép: wikipédia

Amikor ezeken a kérdéseken túl vagy magadban és még mindig akarod, akkor vizsgáld meg a vonzalmaidat, a vágyaidat, a tehetségeidet. Ezek után vizsgáld meg, mik azok a dolgok az életedben, -akár jónak, akár problémának ítéled meg őket-, amik visszatérően vannak jelen. Innen már kapsz egy átfogó képet arról, hogy miket hozhattál magaddal előző életeidből.
Ha még ezek után is úgy gondolod, hogy fontos számodra, várlak szeretettel.

Miért nem tudunk megbocsátani? 

    


Megjegyzések

Népszerű bejegyzések ezen a blogon

Az azték futók titka - a csodanövény

  A S pirulina az egyik legnépszerűbb szuperélelmiszer.  Olyannyira szuper, hogy  Urs Heierli, PhD közgazdász szerint napi 1 gramm spirulina  néhány héten belül  kijavíthatja az  alultápláltságot egy kisgyerekben. Ha belegondolunk  világban az éhezést jól megtervezett és adagol spirulina tablettákkal rövid időn belül fel lehetne számolni. De mi az a spirulina?  És milyen egészségügyi előnyök származnak abból a szempontból, ha a spirulinát hozzáadjuk étrendjéhez? Bár ez a kék-zöld alga nyálkás tavi söpredéknek tűnhet, valójában ez az egyik legtáplálóbb étel a bolygón.   Először is, a spirulina 60% fehérje. Ez több mint kétszerese a vörös húsban található fehérjének, ezért vegánok számára kifejezetten előnyös lehet a fogyasztása.  Sportolók és betegségből lábadozók számára is sikeresen alkalmazható.  18 aminosavat tartalmaz, beleértve az összes esszenciális aminosavat és a 12 nem esszenciális aminosavat 10-ből.   A spirulina a fi...

Ez indítja be a testedben az öngyógyulást!

Amikor betegség van a testedben az minden esteben azt jelenti, hogy bizonyos sejtjeid  meg betegtedtek. Ha bőrödnek van valamilyen krónikus (pl rosacea), vagy a k ut betegége (pl, napégés), akkor ez minden esetben azt jelenti, hogy a a bőröd sejtjei  káro sodtak, azaz sejtszinten kell beteg bőrsejtjeidnek lenni ahhoz, hogy bőröd szervi szinten  legyen  beteg. Ha a szíved beteg, akkor a szívsejtjeidnek kell meggyógyulnia ahhoz, hogy újra egészséges legyen a szíved.  Dr. Gary L. Samuelson orvos és atomfizikus, az öngyógyítás szakértője szerint,  minden -nem  csak néhány- betegség a beteg sejtekre vezethető vissza.  Tehát n emcsak bizonyos százalékuk, hanem az összes betegség. Egészséges szerveket, kizárólag egészséges sejtek képesek egészséges e n működtetni. Az immundrendszerünk feladata, hogy felkutassa a beteg sejteket és beindítsa az öngyógyulási folyamat o kat. A  sérült sejteket ha lehet  kijavítja ,  ha nem  tudja az immun...

3 dolog amit tehetsz ha kudarcot vallottál

"A kudarc természetesen nem örömteli.  Sokkal jobb a sikereinkről mesélni. Ám  a kudarc álruhás lehetőség is lehet.  Arra kényszerít, hogy újraértékeljük a  céljainkat és a prioritásainkat, és gyak- ran nagyobb sebességgel hajtanak  minket előre, mint a folyamatos siker."  (Tina Seelig) Önismereti munkánk fontos része, hogy kudracainkkal ugyanúgy foglalkozzunk, mint ahogyan a sikereinkkel.  Amikor valamit elérünk, posztoljuk, elmeséljük, a hozzá kapcsolódó képeket, tárgyakat eltesszük emlékbe, vagy irodánk falára akasztjuk. Ugyanezt nyilván nem tesszük meg azokkal a dolgokkal, amiket kudarcként éltünk meg. Ez nem is baj, viszont magunkban nagyon is érdemes vele foglalkozni, mert így jobban megimserhetjük saját magunkat, átértékelhetjük a hozzáállásunkat.  3 pont, ami segíthet ebben:  1. Vizsgáld meg, hogy ami kudarc, valóban kudarc-e? Vagy  lehettéges, hogy csak egy általános elvárásnak, standardnak nem feleltél meg, am...